Kierunek Rokietnica - pierwsza kolejka JS !

Pierwsza Kolejka Juniorów Starszych !

Pogórze Rokietnica - LKS Skołoszów

Nasza drużyna w pierwszym meczu uda się do Rokietnicy na mecz z miescowym Pogórzem . W poprzednim sezonie obie ekipy grały ze sobą razem w lidze , raz wygrał Skołoszów i raz padł remis . Z naszej drużyny odeszło wielu czołowych zawodników : Patryk Broda (Resovia Rzeszów) , Oskar Cwynar (Siarka Tarnobrzeg ) Arkadiusz Skupien (seniorzy) , Kacper Tomaszewski (nie wznowił treningów) . Doszli do nas Dawid Gończ , Szymon Dubanik, Wojciech Florek , Kamil Kaczmaryk , Kacper Skowronek z juniorów młodszych . Z nasz drużyną łączony jest Stanisław Buniowski i Damian Zubrzycki (Sanoczanka Święte ) oraz Bartłomiej Iwaneczko (Strażak Sośnica) . Mecz w Rokietnicy zweryfikuje jak druzyny przepracowały okres przygotowawczy . Skołoszów rozegrał dwa sparingi które wygrał (Ostrów i Laszki)

MKS Radymno - LKS Miękisz Nowy

"Radka" w pierwszym meczu tego sezonu podejmie u siebie drużynę z Miękisza Nowego . W zeszłym sezonie obie te ekipy mierzyły się z sobą w lidze , w juniorach młodszych .Wówczas to  drużyna z Radymna dwukrotnie wygrała 2-0 , 3-0 . Radymno w tam tym sezonie wygrało ligę , w tym sezonie jest również głownym kandydatem do awansu .  MKS w okresie przygotowawczym zagrał trzy sparingi , dwukrotnie uległ JKSowi Jarosław i raz pogromił Hetman Laszki .

Łęg Łowce - Łęk Ostrów

W Łowcach miejscowy Łęg rozegra spotkanie derbowe z drużyną z Ostrowa . Drużyna z Ostrowa w tam tym sezonie rozgrywała swoje mecze w lidze okregowej , lecz z powodu wielu ubytków kadrowych wycofali sie z okręgówki . Łęk jest jednym z głownych kandydatów do wygrania tej ligi , lecz Łowce derbowego meczu łatwo nie odpuszczą . Łęk Ostrów rozegrał dwa sparingi , wygrał z Laszkami i przegrał ze Skołoszowem .

KS Węgierka - Hetman Laszki

KS Węgierka będzie gościć u siebie Hetman Laszki w pierwszej kolejce . Obie drużyny znają się dobrze ponieważ w poprzednim sezonie występowały w jednej lidze , w obydwu spotkaniach lepsza okazała sie drużyna z Laszek , zajmując wyższa lokatę na koniec sezonu . Laszki w okresie przed sezonowym rozegrały dwa sparingi i dwa przegrały ( Skołoszów , Radymno )

Delin Munina - pauza