Łęk Ostrów , Wiar Huwniki - cel 6 punktów !

JUNIORZY STARSI

LKS Skołoszów (9) - Łęk Ostrów (3) 14.10 godzina 14:00

W meczu 7 kolejki podejmiemy drużynę Łęk Ostrów ,więc bedą to nasze lokalne derby. Mecz odbędzie sie na boisku bocznym w Skołoszowie o godzinie 14:00. Drużyna z Ostrowa jest faworytem tego spotkania , po 7 kolejkach zajmują 3 lokatę z dorobkiem 9 punktów w których strzelili 16 bramek ,tracąc zaledwie 6 . Ostrów na wyjeździe grał dwukrotnie raz przegrał z Łowcami , razy wygrał z KS Węgierka . Bramkarz z Ostrowa w pięciu meczach dwukrotnie zachował czyste konto. Nasz drużyna w tym sezonie grała jeden mecz u siebie z KS Węgierka i wygrała 5-1 . Warto nadmienić ze nasze szeregi zasilił Bartłomiej Iwaneczko , bramkarz . Wychowanek Strażaka Sośnica zdążył zadebiutować w ostatnim meczu . Do kadry powraca Jakub Jackowski który nie mógł ostatnio wystąpic z powodu absencji spowodowanej czerwona kartką . Więc nie ma co kalkulować kto wygra , trzeba przyjść i przekonać się na własne oczy kto wyjdzie zwycięski z tego meczu !

KS Węgierka (8) - LKS Miękisz Nowy (4) 14.10 godzina 14:00

Hetman Laszki (6) - MKS Radymno (2) 14.10 godzina 14:00

Delin Munina (7) - Pogórze Rokietnica (5) 14.10 godzina 14:00

Łęg Łowce (1) - Pauza

TRAMPKARZE MŁODSI

LKS Skołoszów (7) - Wiar Huwniki (5) 14.10 godzina 11:00

Trampkarze Skołoszowa w meczu ostatniej kolejki podejmą u siebie drużynę z Huwnik , która po 6 meczach z dorobkiem 9 punktów plasuje się na 5 pozycji . W dotychczasowych meczach stracili 17 bramek , strzelając przy tym 15 . Wiar na wyjeździe wygrał tylko jedno spotkanie , z Nehrybką 3-0 . W ostatniej kolejce wygrali u siebie z LKS Ujkowice aż 8-0 . W szeregach Huwnik należy zwrócić uwage na Konrada Gierczaka który z 5 trafieniami jest najlepszym strzelcem drużyny .Bramkarz Wiaru : Miłosz Iskański w dwóch meczach tego sezonu zachował czyste konto . Nasi podopieczni w ostatniej kolejce stoczyły równy pojedynek z Gigantami ulegając ostatecznie 2-1. W tym sezonie raz wygrali i było to w pierwszej kolejce z LKS Ujkowice 5-0 .Meczu u siebie jeszcze nie wygrali wiec kiedy jak nie teraz ?

Jawor Nehrybka (6) 0-7 Orlik Przemyśl (1) 13.10 godzina 16:30

Czuwaj Przemyśl (3) - Giganci Radymno (2) 14.10 godzina 11:00