XIII kolejki - nasze wyjazdy !!

Juniorzy

KS Węgierka (7) - LKS Skołoszów (3)

zbiórka godzina 09:30 . Wyjazd 9:45 . Mecz 11:00

W sobotę na wyjeździe podejmiemy drużynę z Węgierki . Na wiosnę wygraliśmy u nas 7-0 ( 2x Daniel Broda , 2x Arkadiusz Skupień , Grzegorz Bruk , Dominik Zimoń , Maciej Marek ) w meczu wyróżnił się Marcin Szwed który zanotował 3 asysty . Warto dodać ze Skołoszów na wyjeździe przegrał 1 mecz z Manasterzem i zremisował 2 (Przedmieście i Błękitnii ) . W meczach tych drużyn pada najwięcej bramek Skołoszów bowiem strzelił 44 bramki tracać przy tym 16 bramek ( najskuteczniejszy atak i najszczelniejsza obrona ) , zaś Węgierka strzeliła 21 a straciła 49 . Warto dodać ze Skołoszów nie przegrał od 6 spotkań . Węgierka na pewno będzie chciała się zrehabilitować za porażkę z tam tej rundy .

Trampkarze

Pogoń Sokół Lubaczów (1) - LKS Skołoszów (4)

zbiórka godzina 13:00 . Wyjazd 13:30 . Mecz 14:30

Na wiosnę u nas ulegliśmy Lubaczowi 5-2 . Wtedy bramki dla nas zdobywali Kwoka i Dubanik warto dodać że dwie asysty zanotował Oskar Cwynar . Na pewno faworytem jest zespół z Lubaczowa ponieważ  w całym sezonie przegrał jeden mecz . Zdobył najwięcej bramek przy czym stracił najmniej więc można powiedzieć że jest zasłużonym liderem w lidze . W tym meczu zmierzy się dwóch najlepszych snajperów ligi Patryk Broda (14) i Wojciech Lisowski (21) . Skołoszów zajmuje 4 miejsce w lidze z dorobkiem 17 punktów tracać do lidera aż 16 punktów . Mecz będzie ciekawy ponieważ Skołoszów na wiosne przegrał tylko jeden mecz z Wiązownica !!