XIV kolejka - gramy u siebie !!

LKS SKOŁOSZÓW (3) - LKS Manasterz (2) godzina 14:00

Najciekawszy mecz XIV kolejki A klasy Jarosław 1 juniorów starszych odbędzie się w Skołoszowie ! Nasi juniorzy podejmą drugi w  tabeli LKS Manasterz , między Skołoszowem a Manasterzem jest punkt różnicy na korzyść przyjezdnych . W Manasterzu przegraliśmy 2:1 (Szwed - karny , karnego przy stanie 1-1 nie wykorzystał Paweł Gamracy ) . W tym meczu zabrakło naszego trenera !! Spotkają się 2 najlepsze defensywy w sezonie oraz 2 najbardziej bramkostrzelne drużyny w sezonie . Warto przypomnieć że Skołoszów w tej rundzie nie przegrał , raz zremisował i wygrał 5 meczów a Manasterz przegrał 1 , nie zremisował żadnego i wygrał 5 meczy !! Zapowiada się ciekawie warto dodać ze w meczach Skołoszowian zawsze pada dużo bramek .

LKS SKOŁOSZÓW (5) - Wólczanka Wólka Pełkińska (2) godzina 11:00