Porażka , porażka , porażka - 8 kolejka

JUNIORZY STARSI

MKS Radymno 9-0 (5-0) LKS Skołoszów

Kamil Puzio x5 , Łukasz Studziński x2 , Jakub Kisielewicz , Mateusz Motyka

"Wstyd na cała gminę"  inaczej tego meczu w wykonaniu naszych zawodników nie mozna opisać . Ostatnie miejsce jest odzwierciedleniem naszej formy i gry w tym sezonie . 9-0 ktoś powie co tak dużo ale gdy by nie Jakub Jackowski swoimi interwencjami mogło byc wiecej i gdyby nie to że w drugiej połowie "Radka" chciała strzelic z kazdej pozycji wynik mógł być jeszcze wyższy . Juz przed meczem było wiadomo ze bedzie to ciezkie spotkanie : derby , mecz pierwszej drużyny z ostatnią i brak podstawowych zawodników takich jak : Kacper Tomaszewski , Damian Piotrowski , Dawid Wołos itp.  Chaos od pierwszych minut dał większej pewnosci siebie gospodarzom , czego efektem była strzelona bramka w 8 minucie spotkania .Następne błedy i Radymno strzela na 2-0 . Nagle nasz zespół zaczyna sie budzić do gry , zaczynamy stwarzać sobie sytuacje , zaczynamy grac piłka . I kolejny głupi bład i tracimy bramkę na 3-0 . W następnej akcji Jarosław Aksamit otrzymał znakomite podanie za linie obrony i został sfaulowany przez bramkarza MKSu , który za ten faul otrzymał żółta kartke . Z wolnego uderzał Jacek Broda lecz piłka przeleciała nieznacznie nad poprzeczką . Po tym stwarzamy sobie nastepne sytacje z dystansu uderza Maciej Marek lecz Michał bez problemów łapie piłke . W 35 minucie kapitalnym dosrodkowaniem z rzutu roznego popisuje się Mateusz Kwoka lecz Maciek w tej sytuacji nie trafia w bramkę . W 38 minucie Radymno strzela bramkę na 4-0 a w 44 na 5-0 . W miedzy czasie doszło do lekkiej spiny miedzy zawodnikami i znów w roli głownej Maciej Marek . Lecz obeszło sie bez kartek .Po nad to w pierwszej połowie w akcjach ofensywnych aktywni byli : Marcin Szwed , Stanisław Buniowski , Mateusz Kwoka i Łukasz Koba. Po przerwie boisko opuszcza Jacek a w jego miejsce wchodzi Duban. Chiwle po przerwie dostajemy bramkę na 6-0 której autorem jest Kamil Puzio , w 54 minucie Puzio osmiesza nasza obrone i wchodzi z piłka do bramki . W 59 minucie ładną zespołowa akcje "Radki" konczy strzałem Jakub Kisielewicz i mamy 8-0 . W 61 minucie Kamil Puzio zdobywa swoja  5 bramkę w tym meczu i przegrywamy 9-0 . W 65 minucie boisko opuszcza nasz kapitan Marcin Szwed w jego miejsce wchodzi Kaa. W 71 minucie żółta kartą został ukarany Łukasz Koba .W drugiej połowie nasz zespół był raz pod bramką Radymna nie stwarzając zagrozenia , nie mamy pomyslu na gre w drugiej czesci spotkania . Bronimy się , wybijamy piłke , gramy na czas , nasi piłkarze sa po prostu załamani swoją grą i robili wszystko zeby nie przegrac jeszcze wiecej . Na pochwalę w tym meczu zasługuje Jakub Jackowski który nie jednokrotnie bronił w sytacji sam na sam i łapał trudne piłki przy słupku . Za tydzien gramy o 14 u siebie z Łowcami .

Łęg Łowce 1-0 (1-0) Hetman Laszki